top of page
Ieškoti

"Prisijungusi Lietuva" kviečia į nacionalinę akciją „Senjorų dienos internete“!

Jau trečius metus iš eilės projektas „Prisijungusi Lietuva“ kviečia Jus į nacionalinę akciją „Senjorų dienos internete“!

Spalio 19 – 23 d., kasdien nuo 11 val. lauksime Jūsų prisijungiant www.prisijungusi.lt arba socialiniame tinkle Facebook/PrisijungusiLietuva, kur  tiesioginių transliacijų metu kalbėsime apie šiuolaikines technologijas, e. paslaugas, kritinį mąstymą,  skaitmeninius įgūdžius, organizuosime viktorinas ir dalinsime prizus.

Transliacijas su įkvepiančiais pašnekovais moderuos Richardas Jonaitis.

Pristatome šių metų praktiškų ir naudingų temų 5-tuką:

  • E. sveikata: judėkime ir sau padėkime. Laidoje bus kalbama apie tai, kaip savo išmanųjį įrenginį panaudoti geros savijautos palaikymui ir gamtos turtais sustiprinti imunitetą. Šie ir kiti sveikos gyvensenos klausimai bus gvildenami transliacijos metu. Vedėjai kvies ir žiūrovus sudalyvauti aktyviame iššūkyje. „Gyvenkime sveikai – naudokime išmanias technologijas sumaniai! Transliacijos metu būtina gera nuotaika!“, – skelbia akcijos organizatorių „Prisijungusi Lietuva“ komanda.

Transliacija prasidės spalio 19 d., 11 val. čia: https://youtu.be/31iEWaY4tQc

  • E. laisvalaikis: stebėkime ir kurkime. Šiame virtualiame susitikime bus kviečiama pakeliauti po … praeitį! Transliacijoje bus pristatytos LRT mediatekos galimybės. Žiūrovai sužinos kur ir kaip galima peržiūrėti vakar ar dar anksčiau Lietuvos televizijos rodytas mėgstamas laidas ar filmus. Laidoje dalyvaus ir profesionalas fotografas. Jis pasidalins praktiniais nuotraukų darymo išmaniais įrenginiais patarimais ir subtilybėmis. Transliacijos metu žiūrovams būtų naudinga turėti  išmanųjį telefoną šalia.

Transliacija prasidės spalio 20 d., 11 val. čia: https://youtu.be/ov2QgiZODHw

  • E. paslaugos: patogiai ir saugiai. Be elektroninės bankininkystės šiandien neįsivaizduojama nei pasaulio ekonomika, nei mūsų kasdienybė. Tačiau kada banke apsilankyti vis tik būtina? Atsakymus trumpai ir aiškiai pateiks įvairių bankų ekspertai. Transliacijoje taip pat bus pasakojama kaip veikia paštomatai, kaip greitai ir saugiai išsiųsti ar atsiimti siuntą. Juk žinios – neįkainojamas turtas!

Transliacija prasidės spalio 21 d., 11 val. čia: https://youtu.be/9DeutF-Ik8Y

  • E. saugumas: draugaukime ir neapsigaukime. Šįkart transliacijoje bus kalbama intriguojančia tema. Ar esate pastebėję, kad kažkada įsigyta prekė „persekioja“ jus vos tik atsidarote interneto naršyklę? Kas ir kodėl už to slypi ir ko imtis, kad tai liautųsi? Kaip bendrauti internetu etiškai, saugiai ir atsakingai? Ekspertai pateiks naudingų patarimų, kad  internete būtume saugūs.

Transliacija prasidės spalio 22 d., 11 val. čia: https://youtu.be/1lX6nnDqEDE

  • E. sodas: planuokime virtualiai, sodinkime realiai. Kaip technologijos susiję su daržu ir sodu? Atsakymą į šį klausimą transliacijos metu pateiks pašnekovai, kurie patars kur ir kaip internete rasti Jums aktualią informaciją daržo / sodo / gėlių auginimo klausimais. Atsižvelgiant į praėjusių metų „Senjorų dienos internete“ akcijos dalyvių atsiliepimus ir puikius vertinimus, šiemet dar sykį sodo priežiūros ir kitais praktiniais patarimais mielai dalinsis dr. Algirdas Amšiejus.

Transliacijų metu bus galimybė užduoti klausimus bei dalyvauti konkursuose! Daugiau informacijos www.prisijungusi.lt  arba artimiausioje bibliotekoje.

Transliacija prasidės spalio 23 d., 11 val. čia: https://youtu.be/bl_DvksfQxg


7 peržiūros0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Comments


Post: Blog2_Post
bottom of page