top of page
Ieškoti

Laučių kaimo bendruomenės šventė ir vėl subūrė gyventojus


Rugpjūčio 22-ąją, 15 val., prasidėjo bendruomenės projektas-renginys tradicinė „Laučių kaimo šventė“. Tad sujudimas Laučiuose, tradicijos tęsiasi! Lėšas projektui-renginiui įgyvendinti skyrė Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerija.


Tai visų laukiamiausia šventė, kuriai ruoštis pradėjome iš vakaro. Turėjome labai gerai pagalvoti, kaip dalyviams ir žiūrovams padėti išlaikyti atstumą, kad visi būtų su kaukėmis ir saugiai palydėtume vasarą. Todėl sutelkėme savo bendruomenės tarybą bei jaunimo

komandas ir visi kibome į darbus. Aptvėrėme teritoriją su keliais įėjimais su užrašais „Stop, įėjimas tik su kaukėmis“, padėjome dezinfekcinio skysčio. Ir taip prasidėjo tradicinė, bet tuo pačiu ir išskirtinė penktoji mūsų atkurtos bendruomenės šventė. Tai iššūkis visiems.


Šiais, kaip ir visais kitais metais, renginys prasidėjo sportinėmis rungtimis (krepšinis, futbolas, tinklinis). Krepšinio ir futbolo pirmąsias vietas laimėjo „Ruzveltai“, tinklinio pirmąją vietą laimėjo „Inkarai“. Po rungtynių skambėjo „Bočių” kapelos muzika ir „Bočių” vokalinio ansamblio dainos. Besiklausydami skambių dainų žmonės kartu su kapela galėjo padainuoti, o kas norėjo, ir pašokti.


Renginio atidarymą pasisveikinimu pradėjo pirmininkė Sonata Dauskartė, Šilutės rajono savivaldybės vicemeras Sigitas Šeputis, Tarybos narys Tomas Budrikis. Tarybos narė Lijana Jagintavičienė perdavė sveikinimą ir gražiausių linkėjimų puokštę nuo Seimo nario Alfredo Stasio Nausėdos. Toliau pasisveikinimą tęsė Šilutės seniūnas Raimondas Steponkus. Oficialiai šventė buvo atidaroma skambant himnui su vėliavos pakėlimu.


Toliau šventė tęsėsi apdovanojimais ir padėkų įteikimu. Buvo apdovanoti sportinių rungčių nugalėtojai ir įteiktos padėkos atvykusiems rėmėjams. Dalyvavo amatininkai: sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija „Šilutës viltis“, Aušra Rumkienė su rankų darbo

papuošalais, Virginija Bartulienė prekiavo konditerijos gaminiais. Alfonsas Kazlauskas atvyko su rankų darbo pintais krepšeliais, o bitininkė Milda Petkienė - su medumi, Žavinta Daukšienë - su rankų darbo natūraliais muiliukais, kvepiančiais maišeliais, Petrutė Mauricaitė - su rankų darbo gaminiais iš molio.


Vakaras tęsėsi koncertais. Linksmino jaunimo grupės „Gvaldas ir „Vanilė“, Sandra ir Viktoras. Šventė užbaigė grupė „Muskato“. Vyko labai smagi šventė, kurioje turėjome galimybę ne tik pasiklausyti muzikos, pažaisti, sudalyvauti įvairiose rungtyse, bet ir pasilinksminti. Šventės pabaigoje dangų nušvietė fejerverkai.


Laučių kaimo bendruomenės informacija19 peržiūrų0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Comentarios


Post: Blog2_Post
bottom of page