Ieškoti

„ADA gidas“ – mobilioji programėlė, skirta informacijos sklaidai apie asmens duomenų apsaugą

Mobilioji programėlė „ADA gidas“ – interaktyvi informacijos sklaidos platforma, naudinga sprendžiantiems asmens duomenų apsaugos ir Bendrojo duomenų apsaugos reglamento klausimus. Ši priemonė skirta duomenų apsaugos bendruomenei, organizacijoms tvarkančioms asmens duomenis ir svarbiausia – kiekvienam iš mūsų, kad geriau žinotume savo teises asmens duomenų apsaugos srityje ir kaip jas ginti.

Mobilioji programėlė „ADA gidas“ sukurta Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai ir Mykolo Romerio universitetui įgyvendinant aukštų asmens duomenų apsaugos standartų skatinimo ir informuotumo didino asmens duomenų apsaugos srityje SolPriPa projektą, iš dalies finansuojamą pagal Europos Sąjungos Teisių, lygybės ir pilietiškumo programą (2014–2020). Ji skirta projekto rezultatų sklaidai ir skatinti visuomenės informuotumą apie Valstybinės duomenų apsaugos inspekcijos vykdomą asmens duomenų apsaugos priežiūros veiklą, o tam tikrais atvejais netgi prie jos prisidėti.

https://vdai.lrv.lt/lt/naujienos/ada-gidas-mobilioji-programele-skirta-informacijos-sklaidai-apie-asmens-duomenu-apsaugaPeržiūrų: 1Komentarų: 0
 

+370 671 23248

Laučių km., Šilutės raj., 99154

  • Facebook

©2020 by Laučiai - arčiau Tavęs! Kopijuoti draudžiama.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now